ВІЙСЬКОВЕ БРАТЕРСТВО Краще бути, ніж здаватися!

Соціальна і професійна адаптація військовослужбовців, звільнених в запас або у відставку

Сьогодні, в умовах запланованого реформування Збройних Сил України, як ніколи, гостро постали проблеми соціального захисту військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів, ветеранів Збройних Сил та членів їх сімей. Одним із шляхів вирішення цих проблем є профорієнтація військовослужбовців на отримання цивільних професій з урахуванням отриманого ними колосального професійного досвіду.

Основне завдання програми - організація нових робочих місць, спираючись на власні можливості і освоєння цивільних професій, які мають попит на ринку праці, залучаючи державні та недержавні освітні установи.

Мета благодійної програми:

  • Створення умов для отримання звільненими  і звільненими в запас або  у відставку військовослужбовцями допомоги з питань професійної орієнтації, проходження ними перепідготовки для роботи в умовах ринкової економіки.
  • Реалізація проекту дасть можливість максимально використовувати інтелектуальний потенціал звільнених військовослужбовців в інтересах держави і планомірно здійснити формування працездатного підприємницького складу, зніме соціальну напруженість у їхніх родинах.


Основні напрями допомоги військовослужбовцям:

  • надання допомоги в працевлаштуванні тим з них, які пройшли перепідготовку;
  • надання консультацій з питань професійної переорієнтації і працевлаштування;
  • сприяння у виборі спеціальності використовуючи їх військову професійну освіту та досвід у роботі з новообраними спеціальностями;
  • надання допомоги в організації нових робочих місць.

 

 

Записей не найдено.

© 2011 - 2019 Міжнародний Благодійний фонд «Військове Братерство»