ВІЙСЬКОВЕ БРАТЕРСТВО Краще бути, ніж здаватися!

8-й турнір Міжнародної Ліги професійних охоронців увінчався перемогою молдавської та українських команд

19 грудня було підведені підсумки 8-го турніру Міжнародної Ліги професійних охоронців (IPBL). У ньому взяли участь команди та спостерігачі з різних країн світу: України, Росії, Білорусії, Молдавії, Естонії, Румунії, Казахстану, Болгарії, Німеччини, Франції, Ізраїлю. Вони представляють як державні правоохоронні органи, так і приватні охоронні структури.

Першість здобула команда Республіки Молдови. Друге місце посіла команда «Титан» підрозділу МВС України в місті Донецьку, а третє – команда Служби безпеки Президента України.

Нагадуємо, що відкриття турніру відбулося 16 грудня на Троїцькій площі, де всі бажаючі могли спостерігати за змаганнями в рукопашному бою, а ввечері на глядачів чекали видовищні змагання в екстремальному водінні. Холод і вітер не стали перепоною для учасників, навпаки – кожен з них зміг продемонструвати витримку і стійкість у своїй непростій справі.

Більшість з охоронців – колишні і діючі військовослужбовці, які своїм професіоналізмом і відповідальністю підкреслюють велич військових професій. Багато з учасників  кожен день охороняють перших осіб держав, а цим самим і безпеку держави в цілому. Будучи практично непомітними для більшості з нас, вони кожен день виконують високу суспільну місію.

Прослухайте інтерв'ю на радіо "Ера" з діючими тілоохоронцями - працівниками правоохоронних органів.

 

фото

© 2011 - 2019 Міжнародний Благодійний фонд «Військове Братерство»