ВІЙСЬКОВЕ БРАТЕРСТВО Краще бути, ніж здаватися!

Підсумки проекту "Війна краде дитинство"

Більше 7 тисяч людей взяло участь в Міжнародному соціальному фотодокументальному проекті  "Війна краде дитинство". Він був представлений в 8 найбільших містах України.  По всьому світу розіслані кольорові стрічки з тисяч журавликів-оригамі, як символ надії і добра в усьому світі: в Нью Йорк, Беслан, Хіросіму, Нагасакі і Київ.

Дізнайтеся про проект більше з ПРЕЗЕНТАЦІЇОсь деякі з відгуків учасників проекту :

"Дякую. Виставка надихає. Дає замислитися про наше майбутнє і про минуле. Як варто жити. Екскурсія дуже сподобалася, я замислилася над тим, щоб частіше відвідувати такі виставки", -  Вероніка, 13 років, м. Харків.

"Мені ця виставка дуже сподобалася. Я зі своїми друзями дуже вражений тим, що побачив і почув. Дитинство ніколи не має бути зруйноване війною. Війна - це дуже страшно. Діти повинні радіти життю, сонцю, мирному небу, а не плакати. Дорослі, збережіть нам мирне небо і сонце",  -  Ярослав, 6 клас, м. Суми.

"Мені дуже сподобалася ця виставка. Вона розплющує очі людині на дуже важливі життєві питання. Вона надихає кожного жити чесно і справедливо",  - Кубець Юлія, м. Дніпропетровськ.

 

© 2011 - 2019 Міжнародний Благодійний фонд «Військове Братерство»